Kiss László megüzente a börtönből, mi zavarta Óbudán a fideszes oligarchákat

Óbuda DK-s polgármestere bejelentette: Esterházy Péter háza irodalmi alkotóház lett.

A börtönből üzent Kiss László. Levelét a Facebook-oldalának kezelőihez juttatta el, így a nyilvánossággal közölhette, mi zavarta Óbudán a fideszes oligarchákat.

„Üzenem azoknak, akik elhiszik a hatalom hazugságait: én akadályoztam meg, hogy a Bécsi úti gigatelket átminősítsék, ezért épül ott Bauhaus és nem 10 ezer új lakás – ez sem tetszett az oligarcháknak. „

Az üzenet mellé ezt írták az oldal kezelői:

„Dr. Kiss László polgármestert előzetes letartóztatásban tartja a hatalom. Saját ügyéről és közügyekről azonban szeretne beszélni, véleményt nyilvánítani. Facebook-oldalát kérésére a kézírásos magánleveleiben küldött iránymutatása alapján, nyilvánosságnak szánt szövegeivel frissítjük. Adminok.”

Ne állj meg itt! Olvass tovább, hogy tájékozott maradj erre a linkre kattintva.  Unod a politikát? Főzz valami finomat, olcsón az EllenLábassal!

loading...