Glázer Tímea nem hagyja annyiban Borkait: új dolgot eszelt ki a DK politikusa

Glázer Tímea, a DK győri politikusa mindent megtesz, hogy Borkai Zsolt ne ússza meg. A mai napon a Facebookon jelentette be, hogy aláírásgyűjtést szervez azért, hogy Győr fideszes (most már „független) polgármestere távozzon a közéletből.

„Kedves Barátaim! Tisztelt Győriek!

Borkai Zsolt szégyent hozott Győrre és a győriekre. Tegnap azt jelentette be, hogy kilép a Fideszből, mert nem akar morális hátrányt okozni a pártjának. Vagyis Borkai lemosná a szégyent, amit a Fidesznek okozott, de nem mossa le a szégyent, amit a városunknak okozott. Borkainak fontosabb a Fidesz, mint Győr, fontosabb neki Orbán Viktor, mint a győri polgárok.

Borkainak távoznia kell Győr éléről!

BORKAI ZSOLTNAK LE KELL MONDANIA!

Aláírásgyűjtésbe kezdünk, amihez mindenkire szükségünk van.
Kérlek segíts nekünk, ha te is le akarod mosni a szégyent a városunkról.
Privát üzenetben vagy a DK győri irodáján ( Győr Mester út 1.) jelentkezz segítőnek.

Köszönöm szépen!”

loading...