
Munkahelyváltáson gondolkodunk, friss végzősként állást keresünk, diákként szeretnénk dolgozni… és még sorolhatnánk. Akár pályakezdők vagyunk, akár több évtizedes munkatapasztalattal rendelkezünk, mindig jól jön egy kis segítség álláskeresés terén.
A döntés sokszor nem egyszerű, de ha a keresésben ügyesek vagyunk, akkor gyorsan megtalálhatjuk a számunkra legmegfelelőbb állást.
Hol keressünk?
Ha megvan, mit és hol (melyik városban) szeretnénk dolgozni, akkor a legegyszerűbb online kereséssel próbálkozni. Ez nem azt jelenti, hogy az adott település minden munkáltatójának a weboldalát át kell böngészni. Elég megtalálni a megfelelő állásportált! Ha például Egerben, egészségügyi, gyógyszeripari területen szeretnénk elhelyezkedni, kattintsunk ide: https://egerallas.hu/allasok/egeszsegugy-gyogyszeripar.
Ez már egy szűrő által kiadott eredmény az Egerállás portálon. De több mint 20 további kategóriában, például: adminisztratív, kereskedelmi, jogi, műszaki vendéglátói kulcsszavak között lehet keresni, majd kiválasztani a legjobbat.
Egyszerű és gyors: Egerállás
Álláskeresők és munkaadók regionális portálja az Egerállás. Egerben és környékén is szemléz állásokat a weboldal. A főmenüsorban kiválaszthatjuk, hogy milyen céllal járunk az oldalon, illetve nyelvi opciók is adottak itt.
Ha állást keresünk, akkor számunkra ingyenes lesz a szolgáltatás. Dátum szerint sorakoznak az álláslehetőségek, több mint 4000 különböző pozíció jelenik meg az oldalon. Regisztráció nélkül lehet keresni a portálon, de a jelentkezéshez szükséges létrehozni egy saját profilt. Itt adhatjuk meg adatainkat, tölthetjük fel önéletrajzunkat és motivációs levelünket, hogy megkönnyítsük a jelentkezést.
Praktikusan a főoldali keresőben állások, cégek és települések szerint is tudunk keresni. Diákként ugyanúgy nyílnak meg lehetőségek előttünk, mint topmenedzserként.
A kiemelt álláshirdetésekkel találkozunk először az oldalon, aztán jön időrendben a többi opció. A jobb sávban pedig be tudjuk jelölni az általunk preferált kategóriákat, sőt azt is láthatjuk, hol van esetleg túljelentkezés.
Tetszik egy állás, de nem tudtunk még dönteni? Akkor tegyük a kedvenceink közé, majd később visszatérünk rá. Semmit nem kell azonnal eldönteni, de ha megvan álmaink munkája, ne habozzunk!
Megfontoltan a legjobbat
Ha eljutottunk odáig, hogy sikerült magunkban letisztázni, hogy hol, milyen állást keresünk, akkor ne várjunk tovább! Találjuk meg azt az állásportált, ami gyors, naprakész és hatékony.
Például Egerben vagy környékén szeretnénk elhelyezkedni? Akkor a fent említett weboldal lehet nagy segítségünkre. Ha pedig már az állást is megtaláltuk itt, akkor csak regisztrálni kell, elküldeni a jelentkezést, és elképzelhető, hogy másnap már mehetünk is az állásinterjúra.