
Komoly kritikát kaptak a DK-t bíráló ellenzéki pártok a DK TV Szubjektív című műsorában. A vendég, Czeglédy Csaba jogász nárcisztikus, kissé futóbolondnak nevezte Márki-Zay Pétert.
Az évnyitó pártrendezvények voltak a DK TV fókuszában legutóbb. Kálmán Olga, Vágó István és Gréczy Zsolt többször is arra emlékeztetett, hogy az MSZP baloldali fordulatot sürget, amikor pedig tehettek volna ezért, akkor a baloldali Dobrev Klára helyett a jobboldali Márki-Zay Pétert támogatták az ellenzéki előválasztáson.
Donáth Annával szemben az volt a bírálat, hogy munkát ígért, de hol volt eddig a Momentumból a munka? Elhangzott az is, hogy a DK nem gyors kormányváltást ígért, hanem azt, hogy bármikor bukik meg az Orbán-rendszer, legyen, aki azonnal képes átvenni az ország vezetését – erre jött létre a Dobrev Klára vezette árnyékkormány.
A legkeményebb bírálatot a kétharmados Fidesz-győzelem okozója, Márki-Zay kapta, aki civilnek nevezi magát, mégis pártot alapít. Czeglédy Csaba nem véletlenül hívta őt futóbolondnak. MZP-nek mélységesen szégyellnie kellene magát. Az, hogy megjelenik és pártot alapít, senki másnak nem jó, csak Orbán Viktornak.
További cikkeinkért kattints ide.