Az Ellenszél ingyenes, és az is marad!

2016 óta írjuk meg a velős igazságot. Rád is szükség van! Segítenél? Itt tudod támogatni az Ellenszél küldetését:

Támogatom

A román kormány az infláció miatt megemeli a családi pótlékot, csaknem kétszer annyi lesz, mint a magyar

Szirénázó mentőautót is megállítottak Orbánék parádéja miatt – videó keltett felháborodást Budapesten

Felsült a családbarát Orbán-kormány:

a román kormány az infláció miatt megemeli a családi pótlékot, ami így csaknem kétszer annyi lesz, mint a magyar.

A hír önmagában is egy gyomros a magát családbarátként hirdető Orbán-kormánynak, hát még ha azt is hozzátesszük, hogy Romániában egyébként alacsonyabb az infláció, mint Magyarországon, a családbarát kormány mégsem emel a családi pótlékon.

loading...