Az Ellenszél ingyenes, és az is marad!

2016 óta írjuk meg a velős igazságot. Rád is szükség van! Segítenél? Itt tudod támogatni az Ellenszél küldetését:

Támogatom

Újabb betegekről tájékoztat a kormányzati weboldal

A kép illusztráció - forrás: AFP

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 32-re nőtt az országban diagnosztizált fertőzöttek száma – tájékoztat a kormányzati weboldal.

Az országos tisztifőorvos által kiadott eljárásrendnek megfelelően az új fertőzöttek esetében is haladéktalanul megkezdődik a járványügyi vizsgálat és kontaktkutatás, amelyet a járványügyi hatóság a rendőrséggel együttműködve végez.

Hazánkban így összesen a 9 iráni és egy brit állampolgár mellett 22 magyar is van a fertőzöttek között.

loading...