Nagy sikert aratott a DK: elszállítják az illegális hulladékot

DK: elszállították az illegális hulladékot.

Közleményt adott ki a DK, amelyben beszámolnak róla: sikert aratott a párt az illegális szemétlerakó ügyében. Elkezdték elszállítani a hulladékot.

A DK közleménye:

Súlyos hanyagsággal vádoltuk meg tegnap a kormányt, amiért egy illegális szemétlerakóból mossa bele az árvíz a mocskot a Csepel-sziget földjébe, ivóvízébe, veszélyeztetve ezzel az emberek egészségét és természeti katasztrófát idézve elő.

Ma elmondtuk, hogy a kormányfő téved vagy egyenesen hazudik, amikor reggel azt állította, hogy a szemét el van kerítve így aztán nincs ott semmi látnivaló és főleg nincs semmi ok a kormány felelősségét firtatni.

Láss csodát!

Ezt követően hirtelen mégis megjelentek a kormányhivatal markolói és elkezdték elszállítani a szemetet.

Én nem sokszor láttam ilyet, mióta ellenzékben vagyunk, hogy a kormány kénytelen lépni egy ügyben, amiben évek óta csak sumákoltak.

Kikényszerítettük ezt tőlük.

Vigyáztunk Csepelre. Vigyáztunk az emberekre, a természetre.

Ezt ígértük.

Sikerült” – írja a Demokratikus Koalíció.

loading...