
Lehet, hogy nem csak nőgyűlölő, hanem homofób is Magyar Péter? Egy civil jelöltet talált meg a Tisza Párt alelnöke, hogy induljon a pártja jelöltjeként a polgármesteri posztért a VII. kerületben.
Itt Niedermüller Péter posztját veszélyezteti Magyar Péter, azonban fordulat történt. Lajos Béla, a Színes Erzsébetváros nevű formáció jelöltje lett volna, ezt cserélte volna be Magyar támogatására, de a 444 információja szerint Magyar Péter visszakozott, mert „nem tudtak arról, hogy LMBTQ-aktivista”. Így Erzsébetvárosban már nem lesz Tisza-párti jelölt.
Lett viszont a XVII. kerületben. Az illető Dálnoki Áron, aki ismerősei szerint hatalmas Orbán-rajongó volt világ életében. Írásunk készültekor jött a hír, hogy Magyar Péter Kőbányát is célba vette, ahol szoros meccs várható a jelenlegi fideszes polgármester, és a DK-s, de közös ellenzéki jelölt, Mustó Géza között.
Ne hagyd abba az olvasást, számos érdekes és tartalmas hírt találsz az Ellenszél felületén, sokféle témában ide kattintva!